طراحی با چوب روی دیوار

اجرای نمای چوبی

طراحی با چوب روی دیوار

اجرای نمای چوبی بر روی دیوار

فروش پنل های نمای چوب روسی و چوبی مخصوص خانه ویلایی شرکت کیمیا چوب
این پنلها از جنس چوب بوده و در رنگ ها و طرح ها ی متفاوت شامل طرح های : چوب، سنگ ساختمانی، چوب ورقه ای، چوب آنتیک، و طرح های جدید امروزین عرضه می گردد.
از سایر مزایای این پنلهای چوبی نصب آسان، قیمت مناسب، مقاوم بودن در مساوی برودت و رطوبت
می باشد. ضمنا محصولات شرکت دارای پوشش ضد آب و ضد آلودگی بوده و دارای اسکوپ سرخود می باشند.

طراحی بارو با چوب در اتاق نشیمن عازم بسیار عالی برای بنمایش گذاشتن تصویری قشنگ و هنری در دکوراسیون است. بس است گرد از طراحی با چوب دیوارهای اتاق نشیمن، مثلا بارو پشت تلویزیون را گزینش کرده و تمام یا قسمتی از آنرا با پنل های چوبی طبیعی یا ام دی اف بپوشانید. هیچ نیازی به تغییر سخیف و استایل دکوراسیون نیست زیرا همانطور که گفتم چوب با هر سبک و دکوراسیونی خیلی سریع مچ می شود. چنین دیواری در اتاق نشیمن بخوبی نقش یک نقطه کانونی قشنگ را ایفا خواهد کرد.

اجرای نمای چوبی
برای اینکه تاثیر طراحی با چوب در نما را اغلب و زیباتر اثر دهید، توصیه می شود از بافت های و تکسچرهای متفاوت مثل شکل های ذیل استفاده کنید. طرح موج نوع مدل ذیل همانند دیوارپوش های سه بعدی و حتی بهتر از آنها بنظر می رسد و برآیند اینکه حالتی کاملا زنده و احساسی در اتاق نشیمن ایجاد خواهد کرد. نوارهای موج دار چوبی، هم تلویزیون را روی دیوار محکم نگه می دارند و هم تعدادی شلف و قفسه برای حفاظت ابزارها به زیباترین و هوشمندانه ترین شکل شدنی ایجاد می کنند. چنین دیواری کمی از یک نشان هنری نخواهد داشت.

اجرای نمای چوب

یک حصار چوبی حتما نباید روی گرد از دیوارهای موجود در اطاق نشیمن طراحی شود. شما می توانید با به کارگیری دیوارک های چوبی، حصار کاملا چوبی خود را هر کجا که برادر دارید بسازید. شکل های زیر به احسان این موضوع را نشان می دهد. چنین روشی در منزل های پلان مفتوح یا استدیو مثل به بهترین شکل جواب خواهد عدل زیرا در عین اینکه فضا را تقسیم می کند، جلوی پوشیدن و گرفتگی محیط‌ را نیز می گیرد و بدین ترتیب خانه بزرگ دیده می شود. این روش پایین هم صرفه اقتصادی دارد و هم فضای اقلیت اشغال می کند.

چوب نمای روس

یکی از ایده های بسیار جالب برای طراحی دیوار با چوب به کارگیری مدل های روستیک و طبیعی با حالتی قدیمی و قدیمی است. این نوع چوب ها که بنام چوب بازیافتی نیز شناخته می شوند، نسبت به چوب های امروزین و اصلاح شده، ظاهری غنی تر به دکوراسیون منزل می دهند. شاید نما این چوب ها بنظر بی کیفیت و ویران بنظر بیاید ولی اینطور نیست، این چوب ها نیز مانند مدل های معمولی استحکام و کیفیتی بالایی دارند. تزیین یکتا از دیوارهای اتاق نشیمن با چوب های بازیافتی برای چیدمان های مدرن و روستیک زیاد خوب پاسخ می دهد.

 


Leave a Reply

17 − چهارده =

نوشته‌های تازه