نمای چوب ترمووود در نمای خارجی ساختمان

نمای ترمووود سقف

نمای چوب ترمووود در نمای خارجی ساختمان

نمای چوب ترمووود به عنوان پیشگام سازنده، صادر کننده و تامین کننده پانل های دیواری چوبی، کفپوش ورزشی، پانل های دیواری آکوستیک، کفپوش های چوب سخت، پوشش دیوارهای روباز، کفپوش چوبی،  نمای چوبی، کفپوش های کفپوش جامد، کفپوش های مهندسی کفپوش، ورقه ورقه کفپوش، کفپوش لعاب دار، مبلمان چوبی، نرده های چوبی، درب های چوبی، تخته و کاشی، مدالون و مرز، کفپوش بامبو و غیره می باشد.

نمای چوب ترمووودخطوط تمیز و تعداد زیادی شیشه به نظر می رسد بی نظیر برای یک هتل و آبگرم است. با این حال، این ظاهر می تواند به سرعت به سمت سرما برسد، با این وجود بدون پوسته چوب کاج برای گرم کردن آن.زنگ های گرم چوب، ابعاد زیادی را برای نمای چوب ترمووود ساختمان به چشم می خورد.

نمای چوبی ترموود

روند از اواخر دور از طرح های جلا، براق و جدید ظاهر شده است. در عوض، weathered، طبیعی، و در ظاهر زندگی می کنند در حال افزایش کشش در همه جا.این شامل روی روکش فلزی داخلی یک خانه است. این ساختمان چوب دراز و نشسته، متناسب با محیط طبیعی آن است.

هنگامی که رنگ رنگ شروع به محو شدن، پوست، هوا و یا سن، نتایج هر چیزی اما زیبا است. اما وقتی روکش چوبی خانه شروع به هوا و سن می کند، رنگین کمانی از رنگ های مختلف می گیرد، همه آنها با گرمی و شخصیت پر شده است. این خانه با زنجیرهای غنی مانند طلا و شکلات که باعث جذابیت فراوان بیرونی می شود، رونق می یابد.

در نمای چوب ترمووود یک رنگ سرگرم کننده نیست که همه چیز را به خود اختصاص دهد. اما با رنگ زدن یک رنگ سرگرم کننده با روکش فلزی چوب به عنوان یک پس زمینه و رنگی که قرار است به آن پاپ بپزد. این پناهگاه ها حتی با رنگ های تزیینی برجسته تر در برابر بیرونی چوب تیره تر، سرگرم کننده تر می شوند.

خارج از خانه یا ساختمان شما نه تنها محل شما می توانید روکش فلزی معماری را نصب کنید. زیرین حیاط ها و بالشتک ها نیز برای این مواد سبک وزن ایده آل است، به شما این امکان را می دهد که یک سقف کلبه را به نمایش بگذارید.

خارج از خانه یا ساختمان شما نه تنها محل شما می توانید نصب روکش فلزی معماری. زیرین جاده ها و بالشتک ها نیز برای این سبک سبک وزن ایده آل است، به شما این امکان را می دهد که یک کاپوت سقف را به نمایش می گذارد.

 


Leave a Reply

شانزده − 1 =

نوشته‌های تازه