6 مدل ساخت کلبه چوبی کوچک

ساخت کلبه چوبی کوچک

6 مدل ساخت کلبه چوبی کوچک

یک مکان مطلوب برای خانه خود را انتخاب کنید. در هنگام پیدا کردن محل مناسب برای ساخت کلبه چوبی کوچک خود، می توانید مراحل ساخت خانه چوبی را مطالعه کنید .فکر میکنید در مورد مکانهایی که میخواهید بلند مدت زندگی کنید و موارد ذیل را در نظر داشته باشید:آب و هوا باید برای ایجاد سیل، طوفان، گرما شدید، سرماخوردگی سرد و سایر شرایط آب و هوایی و شرایط آب و هوایی، باید ملاحظات خاصی صورت گیرد.پایداری زمین خانه های ساخته شده روی شن و ماسه، خاکستری مکی یا زمین های ناپایدار دیگر، احتمالا طی مدت کوتاهی از بین می روند، مگر اینکه آنها در بنیادها یا پیلهای خاص ساخته شوند.در دسترس بودن خدمات اگر قصد دارید برق، آب آشامیدنی، تلفن و سایر امکانات را داشته باشید، مطمئن شوید که این سرویس دهندگان این ابزار را در محل شما ارائه می دهند.زیرساخت جامعه اگر قصد دارید فرزندان خود را افزایش دهید یا بچه داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که مدارس با کیفیت خوب در دسترس هستند. بررسی کنید که آیا شما در قضیه پلیس هستید تا از شما در برابر جرم محافظت کنید، به فاصله ای که باید برای خرید کالاهای اساسی سفر کنید، و آیا کمک های پزشکی در این نزدیکی است.

کلبه چوبی کوچک را که میخواهید بسازید و آن را خریداری کنید انتخاب کنید. این ممکن است مانع، بسته به هزینه و بودجه موجود شما باشد. ساخت یک خانه یک فرایند گران است، اما خرید ملک مناسب نیز یک سرمایه گذاری بزرگ است که همانند خانه سازی نیز مهم است. تصميم بگيريد که چطور ميخواهيد پروژه ساختمان خود را به پيش ببريد و اين روند را با زمين آغاز کنيد.

برخی از سازندگان خانه تصمیم می گیرند که وام ساختمانی برای خرید زمین و تأمین بودجه برای پروژه ساختمانی بگیرند.این به شما نیاز دارد که قراردادی را با یک سازنده یا پیمانکار وارد کنید و وام باید رزومه سازنده را ارزیابی کند و به عنوان یک قرارداد بین شما و سازنده و همچنین منبع تامین مالی پروژه مورد استفاده قرار گیرد.برای انجام این کار، باید قبل از خرید زمین، قبل از خرید زمین، استخدام کنید و یک سازنده را مورد بررسی قرار دهید.

لوازم ضروری در ساخت کلبه چوبی کوچک را مورد بررسی قرار داده و رد پای خانه قرار گرفته است. این کاملا ضروری نیست، به ویژه اگر شما در یک قطعه بزرگ زمین قرار می گیرید، اما اگر خطوط املاک شک دارید، این کار را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که در مورد اموال همسایه و یا شهر نفوذ نمی کنید. این به هنگام حرکت به جلو با روند ساختمان مفید خواهد بود.

 

مسائل دسترسی به راه و جاده را در نظر بگیرید. در بسته های بزرگ، به ویژه، اگر به ماشین برای حمل و نقل بستگی دارید، باید مسیر را برای یک درایو قابل استفاده مشخص کنید. به هر ناحیه ای که در گلدان های زمستانی یا باران های تابستان سنگین می آید، چگونه در راهپیمایی نصب شده روی چشم انداز تاثیر می گذارد و اینکه آیا راهپیمایی با آب و برق زیرزمینی مواجه خواهد شد، نگاه کنید. توجه ویژه ای به نحوه آب سطحی از اموال را از بین می برد. هر تلاش باید انجام شود تا آب از راه دور خارج شود. این ممکن است نیاز به قرار دادن لوله ها یا لوله ها در زیر راهرو برای جلوگیری از پودینگ در امتداد دو طرف.


Leave a Reply

پنج + 9 =

نوشته‌های تازه