گواهی نامه

شرکت مهندسی کیمیا چوب با استعانت از خداوند متعال و با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود در زمینه های واردات چوب روسی ، انواع چوب  های جنگلی و چوب ترموود فعالیت می کند و چوب های ترموود ما از شرکت thermoarena به آخرین متدهای روز در کشور ایتالیا در زمینه برداشت درختان از جنگل و فرآوری انواع چوب با روش های کهن سرزمین های شمالی اروپا ، در سال 2002 میلادی شروع به تولید و فرآوری چوب با روش thermo treatment نمود.
مدیران این شرکت با تحصیلات مرتبط و تجربیات چندین ساله و همچنین دانش روز ، در جهت ایجاد محصولی ماندگار ، زیبا و با کیفیت همت گمارده اند. محصولات شرکت کیمیا وود با قیمت روز به تمامی مشتریان داخلی و قابل ارسال به تمام نقاط ایران عزیز فراهم است.
این شرکت در سال 2013 به یکی از برنامه های استراتژیک خود که ورود به بازارهای جهانی بود جامع عمل پوشاند و ضمن تدارک تیم قوی در تخصص های فروش ، فنی ، اجرا و پشتیبانی صادرات انواع محصولات چوبی تولید انبوه چوب لمبه  ، لمبه راش و محصولاتی شامل آلاچیق چوبی و انواع نیمکت را به کشور ترکمنستان و  ارمنستان را نیز آغاز نمود . محصولات ترموود ما از گرید A ، از دو رده نرم چوب و سخت چوب جنگل های فنلاند تشکیل شده است که با توجه به تکنولوژی بالای محصول نهایی تفاوتی مشهود را برای استفاده در فضاهای بیرونی ایجاد نموده است.
img_6529-copy

تهران اقدسیه جنب بانک پاسارگاد شعبه ارتش، پلاک۱۱۳ طبقه ۴ تلفن :۲۸۴۲۱۲۳۶-۰۲۱

ارتباط مستقیم مدیریت:
 ۰۹۱۲۶۸۵۱۷۹۷  مهندس حسین علی

 ۰۹۳۸۵۸۵۶۸۷۵  مهندس محمد رضا علی

ارتباط آنلاین:

۰۹۳۸-۵۸۵۶۸۷۵

لطفا برای دریافت قیمت ها و کاتالوگ درخواست خود را مکتوب

به همراه مشخصات پروژه ( عکس ، پلان و ..) برای ما از ایمیل تماس زیر ارسال کنید.

hoseinali1066@yahoo.com

 


نوشته‌های تازه